Du velger selv hvor mye av regnskapet du vil sette bort til en erfaren regnskapsfører, og hvor mye du vil gjøre selv. Våre dyktige medarbeidere står klare for å finne en løsning som passer deg!

 
 
Stein Markhus  Daglig leder  +47 47 01 73 39  stein@steinkjer-regnskap.no

Stein Markhus
Daglig leder

+47 47 01 73 39
stein@steinkjer-regnskap.no

Jonny Melting   +47 980 66 801  jonny@steinkjer-regnskap.no

Jonny Melting

+47 980 66 801
jonny@steinkjer-regnskap.no

Tore Rennan   Tlf 995 72 961  tore.rennan@steinkjer-regnskap.no

Tore Rennan

Tlf 995 72 961
tore.rennan@steinkjer-regnskap.no

Bjørg Mickelsen   +47 982 42 986  bjorg@steinkjer-regnskap.no

Bjørg Mickelsen

+47 982 42 986
bjorg@steinkjer-regnskap.no

Aud Ranveig Wist Amdal   +47 982 95 662  aud@steinkjer-regnskap.no

Aud Ranveig Wist Amdal

+47 982 95 662
aud@steinkjer-regnskap.no

Kristin Ystgård Jenssen   Tlf 488 45 335  kyj@steinkjer-regnskap.no

Kristin Ystgård Jenssen

Tlf 488 45 335
kyj@steinkjer-regnskap.no

Solfrid Melhus Gylland   +47 982 42 984  solfrid@steinkjer-regnskap.no

Solfrid Melhus Gylland

+47 982 42 984
solfrid@steinkjer-regnskap.no

Tom Arild Fossum   +47 982 42 189  tom.arild.fossum@steinkjer-regnskap.no

Tom Arild Fossum

+47 982 42 189
tom.arild.fossum@steinkjer-regnskap.no

Frode Nærheim   +47 917 66 766  frode@steinkjer-regnskap.no

Frode Nærheim

+47 917 66 766
frode@steinkjer-regnskap.no

Per Kåre Skjerve   +47 982 59 103  per@steinkjer-regnskap.no

Per Kåre Skjerve

+47 982 59 103
per@steinkjer-regnskap.no

Tore Strugstad   +47 452 95 281  tore.strugstad@steinkjer-regnskap.no

Tore Strugstad

+47 452 95 281
tore.strugstad@steinkjer-regnskap.no

Åse Sivertsen Austmo   +47 936 30 251  ase@steinkjer-regnskap.no

Åse Sivertsen Austmo

+47 936 30 251
ase@steinkjer-regnskap.no

Kristin Stokke Folstad   +47 988 84 850  kristinstokke.folstad@steinkjer-regnskap.no

Kristin Stokke Folstad

+47 988 84 850
kristinstokke.folstad@steinkjer-regnskap.no

Wenche Westvik   +47 940 15 836  wenche@steinkjer-regnskap.no

Wenche Westvik

+47 940 15 836
wenche@steinkjer-regnskap.no

Wenke Aasenhuus   +47 982 42 989  wenke@steinkjer-regnskap.no

Wenke Aasenhuus

+47 982 42 989
wenke@steinkjer-regnskap.no

Odd Gunnar Bjørk   +47 404 97 952  odd@steinkjer-regnskap.no

Odd Gunnar Bjørk

+47 404 97 952
odd@steinkjer-regnskap.no

Lise Edvardsen Lai   +47 476 38 344  lise@steinkjer-regnskap.no

Lise Edvardsen Lai

+47 476 38 344
lise@steinkjer-regnskap.no

Pål Vesterdal   +47 926 07 844  paal@steinkjer-regnskap.no

Pål Vesterdal

+47 926 07 844
paal@steinkjer-regnskap.no

Lena Marie Sandstad Berg   +47 951 81 694  lenamarie@steinkjer-regnskap.no

Lena Marie Sandstad Berg

+47 951 81 694
lenamarie@steinkjer-regnskap.no

Gunn Odlaug Skei   +47 476 30 118  gunnodlaug@steinkjer-regnskap.no

Gunn Odlaug Skei

+47 476 30 118
gunnodlaug@steinkjer-regnskap.no

Siv Guri Viken Strugstad   +47 973 01 899  sivguri@steinkjer-regnskap.no

Siv Guri Viken Strugstad

+47 973 01 899
sivguri@steinkjer-regnskap.no

Tone Herstad   +47 982 59 327  tone.herstad@steinkjer-regnskap.no

Tone Herstad

+47 982 59 327
tone.herstad@steinkjer-regnskap.no

 
 
 
 

Hos oss får du én kontaktperson å forholde deg til, som forstår dine utfordringer og som vet hvilke løsninger som passer deg. Vi gleder oss til å høre fra deg!

 
 
 
 
 
steinkjer_regnskap6-bw.jpg